hledat

Tags:

Podzemí v Německu odkrývá své letošní trumfy. U tohoto dua nemáme problém chválit

Sdílej

Pokud ve svém srdci dlouhodobě chováte speciální slabost pro boombap, zcela jistě nebudete moci ignorovat tento sympatický pozdrav z Německa. Má ho na svědomí dvojice, která není úplně typická pro tamní rapovou scénu, ale jejich ojedinělost a talent je cítit na míle daleko. Ulysse je neřízená střela, o které bude v budoucnu slyšet nepochybně častěji, OG Keemo má venku čerstvě druhé sólo a před lety jeho diktát pocítili také návštěvníci Hip Hop Kempu.

Pětadvacetiletý rodák z Karlsruhe s kamerunskými kořeny pojal za svůj hudební pseudonym Ulysse a před pár dny vypustil do světa novinku „Jeune renoi“, která sebou nese nejen exotický nádech, ale velice syrové podání začínající nemocným bubnem a končíc nekompromisně podanými bars.

Zatímco OG Keemo letos vydal svou desku „Mann Beisst Hund“ již na startu ledna, Ulysse si dává na čas. Pod křídly labelu Walk thiw way Records však zvěstoval, že jeho diskografie by neměla končit deskou „Patience“ z roku 2019 a o něco mladší EP „Corner“.

Toto tvrzení bylo právě před pár dny potvrzeno, neboť 22. dubna vydává EP pojmenované stejně jako singl, na kterém mu vypomohl právě OG Keemo.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1