hledat

Tags:

Pocta žánru jako hrom! Eazy-E, Ice Cube, LL Cool J, Slick Rick, Big Daddy Kane, KRS či Rakim byli nahrazeni Snoop Doggem

Sdílej

Jak žánr stárne a neustále se zvětšuje a rozpíná, ne každý interpret má šanci proniknout do učebnic. Z Kalifornie kázající Bigg Snoop Dogg už v nich však je.

Právě teď má navíc v oběhu zbrusu nové album “From Tha Streets 2 Tha Suites“, jehož deset stop obsahuje jak výtečný singl “Roaches in my Ashtray”, tak návštěvníky a la Devin The Dude či Kokane.

A vydařila se i další věc “Look Around”, kterou slušně produkoval Nottz a v níž vám J Black možná připomene styl nebožtíka Nate Dogga.

Veterán Snoop ji otevírá slovy “I got a hundred thousand niggas with me – And the muthafuckin police still fucking with me” a v rámci vizuální složky se ocitá na coverech klasických nahrávek od interpretů jako Ice Cube, Ice-T, Too Short, LL Cool J, King Tee, Slick Rick, Big Daddy Kane, Eazy-E nebo Eric B & Rakim.

Když k tomu přičtete i kolem válející se vinyly od Redmana, Dr. Dreho, Tha Alkaholiks, Boogie Down Productions, Tha Da Dogg Pound, N.W.A. a EPMD, vyjde z toho jednoznačná a regulérní pocta stylu.

Bublající zvuk, lowridery, flanelové košile…g-funku se díky Snoop Doggovi daří i na jaře roku 2021

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1