hledat

Tags: ,

Pobaltská kvalita? Spojení sil z Estonska a Polska přineslo požitek obrazový i zvukový

Sdílej

Zrak většiny je upřen zpravidla k tuzemským břehům, sem tam odvrátí pohled k západu, aby omrkli, co se aktuálně udržuje v kurzu. Přiložený diktát se však line z netradiční části Evropy, kam lidé nechtějí ani k moři, neboť vykazuje přijatelnou teplotu jen pár týdnů v roce. Spojení sil z Estonska a Polska již pár hodin rezonuje za hranice svých zemí a poutá pozornost obrazovým i zvukovým požitkem.

Hned na rovinu přiznávám, že jsem z výsledku vyplácaný jak Vláďa 518 před dávnými lety u dveří prvního squatu, ale tak nějak tuším, že se mnou služebně starší posluchači souhlasit nebudou.

Skladba „Benz Dealer“ však disponuje obrovskou silou a kvalitou, což pak odkládá stranou dohady, jaká odnož rapu je vlastně tou správnou, pravou a jedinou.

Polskou senzaci posledních let Quenbonafideho jsme mohli nalézt ve stavu live přednesu na jednom z uplynulých ročníku Hip Hop Kempu, ale ani Tommy Cash by se na větší stagi neztratil. Jeho smysl pro syrovou něhu a zakroucený humor funguje v mém přehrávači lépe než bumerang vyslaný PPL z Austrálie přes „pravotočivou zatáčku na Vídeň“. (čti Brno)

Erektivním momentem může být i video produkované společností Dobro a post produkce od Platige Image, což je studio, které kromě mnoha dalších projektů také retušovalo krásnou Gal Gadot v kostýmu Wonder Woman.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1