hledat

Tags:

Po tichu přichází rána z čistého nebe. Miami Yacine a Azet avizují svižnou placku již na závěr ledna

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Dát si na pár měsíců voraz ještě nikdy nikomu neuškodilo. Hlava na chvíli vypne, tělo si odpočine a člověk tak může načerpat nové síly do dalších bojů. I proto se asi dvě talentované mladé tváře v Německu stáhly do ústraní, aby pak vytasily své trumfy na stůl. Azet před pár měsíci oznámil, že potřebuje delší pauzu od sociálních sítí, aby mohl více času trávit se svou rodinou. I tak vydal věc „Soul“ a EP „Mango“. A teď si přibral na práci i parťáka Miami Yacina.

Ten nedávno na svém Instagramu nazančil, že nová hudba na sebe nenechá dlouho čekat. Od jeho debutového alba z roku 2017 „Casia“ s legendárním hitem „Kokaina“ uběhl již nějaký čas, letos krom dvou singlů bylo ticho, což se ale změní v závěru ledna.

Společný projekt „W2M“ avizuje první singl „Hayabusa“, což je také první sériově vyráběný motocykl na světě s rychlostí více než 300 km/h. Pochází z rukou Suzuki, ale nás především zajímá hudební verze z Německa, která vykazuje příjemný nádech a doprovodný klip také nebyl vytvářen s nízkým rozpočtem. 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1