hledat

Tags:

Plán na 19. a pak i 20. ročník Hip Hop Kempu existuje, pořád jsme se toho nevzdali, ujišťuje Affro

Sdílej

Pamatujete na velmi výživný a hlavně čtyřdílný rozhovor s dramaturgem Hip Hop Kempu a rapové stage na Votvíráku Affrem, ve kterém s ním DJ Pufaz z cream.cz rozebíral první rap, Chaozz, vznik Bbaráku, první vydané vinyly, premiérový ročník Hip Hop Kempu, ITF, mediální beef s boombap.cz, 5. element, Prago Union nebo Kontrafakt?

Několik let stará mohutná rekapitulace se uprostřed listopadu dočkala pokračování, které je k dispozici na placené platformě HeroHero, respektive na tamním účtu cream.cz & creamsound.cz.

„Jsou to už 4 roky, co jsme a Affrem probrali minulost. Nyní jsme se bavili především na téma současnost a budoucnost. A to především budoucnost festivalu Hip Hop Kemp. Co jim zlomilo vaz? Jak to bylo s policií? Koho už si nikdy nepustí? Jak to bylo s Hugo Toxxxem? A co Kapitán Demo? To vše v rozhovoru, která má bez sedmi minut dvě hodiny,“ navnadil propagátor hesla „Don’t Believe The Hype“.

Podle slov jedné z nejdůležitějších postav domácí hiphopové branže by festival s rozzářeným sluncem v logu nemusel skončit osmnáctou epizodou z roku 2019. Po několika letech mlčení a nedodržených termínů na doméně hiphopkemp.cz je pozitivní, že to v organizátorech ještě neumřelo a že i trvá šance na comeback. Po nutném restartu klidně i s pozměněným konceptem pro než až tak široké publikum…

„Až teď to vypadá, že konečně máme novej areál. Plán na 19. a pak i 20. ročník Hip Hop Kempu existuje, pořád jsme se toho nevzdali, pořád to máme v sobě jako neuzavřenou kapitolu a pořád bychom s tím rádi pokračovali. Ale jestli to bude v létě 2024, to neumím říct,“ uvedl někdejší šéfredaktor tištěného Bbaráku.

Vše si můžeš pustit zde. My dodáváme, že zajímavého je toho na onom kanále více. Před Affrem totiž Pufaz vyzpovídal i programového ředitele Radia 1 Zdeńka Lichnovského. Znáte to, zákulisí není nikdy dost.

Jak si ti pustit jako audio v podcast aplikacích?

Na profilu tvůrce, který má zapnutou funkci RSS, klikni na další nastavení v pravém horním rohu (tři tečky). Vygeneruj si RSS odkaz. Otevři aplikaci Apple podcasty nebo Google podcasty (Spotify tuto funkci zatím neumožňuje).
Pokud používáš Apple Podcasts, přejdi do sekce “Knihovna”, klikni na ikonu tří teček a zvol “Přidat sledovaný pořad pomocí URL” (v desktopové verzi tuto funkci najdeš v sekci “Soubor”). Vlož odkaz a potvrď stisknutím tlačítka Sledovat.
Pokud používáš Google Podcasts, přejdi do sekce „Aktivita“ > „Odběry“, klikni na ikonu tří teček a zvol “Přidat ze zdroje RSS” (v desktopové verzi tuto funkci najdeš přímo v hlavní nabídce). Vlož odkaz a potvrď stisknutím tlačítka Odebírat.
Hotovo! Odteď se nové epizody po zveřejnění automaticky načtou do tvojí podcastové aplikace.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1