hledat

Tags:

Piš mi bodku za eSkom, ochraňujem rap, kým piješ vodku za Tescom, rýmuje Tono S. ve své záchranářské audio misi s Lkamou a Dano Kapitánem

Sdílej

Jeden z nejpoctivějších punchlinerů od Trenčína až po Prešov a ještě dál tento týden oznámil, že už umístil své další sólo do výroby, což znamená, že jarní termín vydání stále platí.

Z nadcházející nahrávky “Dr. Tono a Mr. Temnota” už před časem prosákl na povrch singl “Pán Člajn II.” a nyní na něj navazuje záchranářská audio mise “Tono S.O.S.”, s tím, že oba fláky, jejichž zvuk ladil ve svém Anapol studiu G-Bod, spojuje precizní provedení.

Tisková zpráva o členovi GR Teamu říká, že “sa len potreboval dať do pracovného ale teraz už mu nič nebráni zasiahnuť všade, kde ho potrebujú ale aj tam, kde ho nepotrebujú. Nástupovku mu spevom pimpol Dano Kapitán a hudbu zmastil Lkama.”

My dodáváme, že styl “žádné elasťáky se slipami, kostým jsou Timberlandy a bundy s kožušinami” vítáme a ve svém wantlistu už si šetříme místo i pro další lyrické nášupy a sebevědomé proklamace či exhibice tohoto typu.

Tono S. bude na jaře 2021 potvrzovat pozici jednoho z nejoriginálnějších slovenských mistrů ceremonie

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1