hledat

Tags:

PIO Squad jedou výroční tour k debutu „Three Stars“. Soutěžte o volňásky na jedinou zastávku na Vysočině

Sdílej

Co se Vám vybaví, když uslyšíte slovní spojení PIO Squad? Jihlava? Stálice české hiphopové scény? Vaše oblíbená hiphopová polívka? Ta kapela, co má dvě ceny Anděl za nejlepší rapové album roku? Skvělý koncerty? Nespočet hitů?

Zhruba v polovině minulého roku uplynulo dvacet let od doby, kdy Jižní Pio vydali svůj debut Three Stars. Ke konci roku doma na Vysočině taky proběhla pořádná oslava, díky které byla možnost sehnat dnes již kultovní album na vinylu. Tušíme, že i na zastávkách jejich tour bude možnost vinyl přikoupit.

Pio odstartovali tour na Open Airu na Špičáku v mínus 20 a momentálně křižují mapu po republice. V polovině března se staví do města mezi Jihlavou a Brnem a taky mezi Třebíčí a Ždárem nad Sázavou, Do města, kde se vyrábí třeba Alpa a kde tuhle kapelu fans rapu mají opravdu rádi.

16.3. v Depo Music Clubu Ve Velkém Meziříčí zazní jejich hymny z prvního alba, ale samozřejmě se můžete těšit na průřez celý diskografie a ta je opravdu bohatá. Vypadá to na dobrý večírek, co takhle na něj vyrazit zadarmo?

Hrajeme o 2×2 volné vstupy a soutěžíme do 10.3. 12:00. Správné odpovědi posílejte klasicky na soutez@bbarak.cz do předmětu uveďte Jižní Pio a nezapomeňte taky přihodit své telefonní číslo a civilní jméno.

Který rapper se objevil na jejich prvním albu „Three Stars“?

a) Vladimir 518
b) Indy
c) Vec

Tagy: