hledat

Tags:

Pil C a jeho čtvrtý náhled do myšlenkových pochodů? Za chvíli času může být tvůj

Sdílej

Objevil se jak blesk z čistého nebe a popřel pravidla, že rapová tvář musí o svém talentu přesvědčit v útlem věku. Od roku 2014 jsme o něm mohli slýchávat skrze první skladby a ve třiceti letech si odbyl debut skrze album „Hype“. Od té doby uplynula slušná porce času a jeho diskografie čítá již čtyři desky. Ta poslední spatřila světlo světa v závěru minulého roku a nyní se nabízí šance ji získat zdarma.

Vydal se osobitou cestou a ve svých skladbách má vibe, který si získal posluchače na Slovensku i v Česku. Pil C má na svém kontě spolupráce s většinou nejznámějších tváří tuzemské scény a o koncerty nouzi nemá. Jeho poslední disk nese název „Odsúdení na úspech“ a mezi hosty nechybí Rytmus, Separ, Ego, Otis, Sergei Barracuda, Matej Straka či Ben Cristovao.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Odsúdení na úspech“:

Jak se jmenuje první skladba, se kterou se Pil C vydal v roce 2014 na svou hudební cestu?

a) Pompeje

b) Lost

c) Epos

d) My sme tu doma

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 9. května a do předmětu uveď „Pil C“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1