hledat

Phife Dawg se nadechuje k druhému úderu

Sdílej

Jedna třetina ´the most legendary´ A Tribe Called Quest, která zazlívá labelům, že místo toho, aby se pídily po nejlepších věcech, tak se jen pokouší kopírovat to, co už je úspěšné a momentálně horké, má právě teď rozděláno nové album s názvem „Songs in the Key of Phife, Vol. 1“.

Projekt se ale zatím nachází v ranné fázi, neboť brooklynský rapper má hotovy pouze dvě skladby. Nicméně i tak se jeho příchod očekává ještě letos, sedm dlouhých let od premiéry „Ventilation Da LP“, na němž se mohl pyšnit beaty od Pete Rocka, Jay Deeho či Hi-Teka.

Co se týče ATCQ, celá skupina sice loni koncertovala na 2K Bounce Tour a Five Foot Assassin, jenž lituje ještě dnes, že se kapela po „The Love Movement“ rozpadla, myslel, že by se mohli znovu pozvolna přesunout i do studia, leč zatím se tak nestalo a je otázkou, zda se dotyčná kapitola s Q-Tipovým přístupem ještě někdy otevře. V nějakému beefu či profesní vyčichlosti, kterou onen krok z roku 1998 omlouvali, už ale problém není, vztahy jsou v pořádku, a tak třeba někdy, jednou, snad…

Phife Dawg na MySpace

Zdroj: XXL

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz