hledat

Tags:

Pharrell vydal nepozorovaně mixtape zdarma k poslechu i stažení ke svým narozeninám

Sdílej

Zatímco (nejen) rapový svět řešil J. Coleovo nové album a dissy mezi ním, Drakem a Kendrickem, Pharrell mezitím vydal mixtape! Zajímavé je ale jakou cestou. Žádný label, žádné Spotify, ale zcela zdarma. Stačí jít na jeho stránku blackyachtrock.com a všechno si pohodlně pustit nebo stáhnout. Případně se přihlásit k odběru newsletteru. Jak jednoduché, že?

Nebudeme tedy sdílet žádný streamovací okno, protože to stránka neposkytuje. Vyžaduje si takový až retro přístup. A to je dobře v dnešní době. Nezávislost, jednoduchost – to je skvělá cesta. Kor pro Pharrella, který nepotřebuje nikomu nic dokazovat. Album si vydal samizdatově a nadělil k jedenapadesátiletým narozeninám. 

V podstatě historicky jeden z nejpopulárnějších producentů hudby jako takové, kterému okolo roku 2006 patřily beaty nejméně poloviny skladeb, co hráli v rádiu, už ušel dlouhou cestu. Poslední léta v podstatě dělá pop, ale nutno dodat, že správně černošský a chytrý. Rozhodně Vás nemůže urazit. 

A jeho soundtracková práce, např. pro film „Hidden figures“ je zcela fenomenální. No a nejnovější skoro až deska „Black Yacht Rock“ je tomuto soundtracku docela i podobné. Jedná se o jeho produkované a zpívané skladby, kterým právě vytvořil škatulku „Black Yacht Rocku“ a nutno dodat, že hudba tak i zní. Je to uvolněná, příjemná a dospělá hudba. Akustická kytara, živé nástroje a lehký autotune z toho činí hudbu, co můžete pustit jak sobě, tak i babičce a konverzovat u toho o čemkoliv. Paráda!

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1