hledat

Tags:

Pauzu si dát může, ale přestat nejde. DJ Fatte vysílá další boombapovou střelbu ve spolupráci s MVP

Sdílej

O pracovním nasazení DJe Fattea nelze pochybovat, ačkoliv jeho jméno možná rapovou veřejností nerezonuje tak jako o dekádu dříve. Zlínský úderník je stále při chuti, což dokazují třeba poslední dvě desky ve spolupráci s Regiem 257. Jeden takový materiál minimálně vydá ještě letos, ale než se svolením autora budeme moci prozradit, oč se jedná, můžeme si dát čerstvý singl ve spolupráci s MVP.

Téma novinky asi nepřekvapí žádného starého vlka, který již laboroval s myšlenkou, že by otěže předal služebně mladším. V případě této trojice se to nejspíše ještě nějaký ten pátek konat nebude.

DJ Fatte poslal svůj buben partičce MVP, což není žádným velkým překvapením, když jsme již v úvodu nakousli, že s polovičkou Jižní Tlapou nahrál poslední dvě desky. Stranou tentokrát nezůstal ani zbývající Sax.

Finální zvukovou podobu skladby „Nejde přestat“ obstaral Tomáš Souchůrek a možná škoda, že se výsledek nedočkal i klipu. Abychom nekončili negativně, oceníme ještě scratche, které si na svá bedra naložil autor beatu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1