hledat

Tags:

Paulie Garand prozradil, co mu imponuje na Milion+ a jaký má názor na pražskou scénu okolo Bigg Bossu…

Sdílej

Náš oblíbený poeta z podještědské kotliny snů, jenž má čerstvě v oběhu nový letní vizuál „Loco“, se v nedávném interview pro časopis ForMen mimo jiné rozpovídal i o tom, zda ho česko-slovenská scéna nějak inspiruje a jaké hrdiny na ní má.

Aktuálně oceňuje zejména progres rozjetého kolektivu okolo Yzomandiase. „I když mě to sdělení – na rozdíl od flow, nebo hudby – nijak neinspiruje, třeba Milion Plus jsou lidi, kterým se podařilo kolem sebe udělat strašně zajímavou bublinu a imponuje mi, jak jsou progresivní,“ citoval zmíněný magazín Dona Garandina, jemuž je podle jeho vlastních slov bližší slovenská branže.

Své lyrické a instrumentální favority má pak pochopitelně také v domovské stáji TNKDLBL. „Taky na našem labelu Ty Nikdy mám své oblíbence,“ ocenil své nejbližší spolupracovníky „mámin hodnej syn“, jehož slova vyšla na stránkách ForMen.

Ten, jenž se začal o hip hop víc zajímat poté, co poprvé zaslechl skladbu „Peneřina těžká dřina“, jež se nalézá na prvním dílu kultovní kompilace „East Side Unia“, pak otevřeně promluvil o tvůrcích, kteří už ho hudebně neuspokojují tak, jako tomu bylo v minulosti…

„“Ta pražská scéna kolem Bigg Bossu, kterou jsem dřív tolik miloval, si během týdne dokázala vykopat sama sobě hroby. Myslel jsem přitom, že jsou to nedobytný hradby. Na tu stopu legend se začalo trochu prášit. Novej hráč Maniak je drzej pes a baví mě. Od PSH bych rád slyšel věci typu „Repertoár“, uzavřel ve ForMen na adresu zkušenějších hráčů jednatřicetiletý Garand, jenž vydává muziku již třináct sezon, které utekly od prvního dema „Mozoly“.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz