hledat

Tags:

Paulie Garand dal Kenny Roughovi volno a má téměř hotovou desku s Djem Wichem. Kdy ji očekávat?

Sdílej

Když si uvědomíme fakt, že jsme na bbarak.cz psali o Paulie Garandovi již před dlouhými čtrnácti lety (zdravíme jeho demo „Mozoly“), zmůžeme se jen na konstatování, že čas vážně neuvěřitelně letí.

A protože má Don Garandino z kotliny snů stále apetit, budeme se mu věnovat i v právě probíhajícím roce 2020, kdy se po sezoně bez žádného projektu vrací do hry s nejdůležitějším producentem české hiphopové historie, a sice s Djem Wichem.

„Máme skoro hotovo,“ informoval na své sociální síti autor nedávného disku „Jako ryba ve vodě“ a z toho, co nám podještědský perfekcionalista pouštěl již na podzimní release party Mc Geye, usuzujeme, že by se mohly dít zajímavé věci.

Oba dlouholetí hráči scény už si samozřejmě vyměňovali sloky s beaty nejednou a mezi Wichovou návštěvou druhé desky BPM (2009) a posledním společným setkáním formou „Proplouvám“ (2019) proteklo Vltavou i Lužickou Nisou opravdu hodně vody.

Nové album Paulie Garand & Dj Wich se stane skutečností 20. května 2020, s tím, že pilotní singl dorazí i s vizuálním doprovodem ještě tento měsíc, přesněji v závěru příštího týdne.

 

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1