hledat

Tags:

Paul Wall a Baby Bash už jsou pilní a zkušení legalizátoři…

Sdílej

Jeden je z Texasu, druhý z Kalifornie. Jeden je latinoameričan, druhý bílý. Spolu je pojí láska k rapu a marihuaně. Tu dávají najevo už po třetí společným albem „Legalizers 3: Plant Based“. Řeč je o Baby Bashovi (nebo Baby Beeshovi chcete-li) a Paul Wallovi.

Nová deska uzřela světlo světa právě včas. Horka trhají teplotní rekordy a s létem přichází silnější chuť si zahulit. K tomu je potřeba vhodná a kvalitní muzika a tu pro všechny milovníky trávy přináší tato již osvědčená dvojice. Jejich spolupráce se stává pravidelnou.První collabo album vytvořili již v roce 2016 a neslo prostý vzkaz „The Legalizers: Legalize or Die, Vol. 1“ na které navázali v roce 2018 pokračováním „The Legalizers, Vol. 2: Indoor Grow“.

Rappeři a jejich vztah k Mary Jane je věčné téma a pánové opravdu nešetří nespočtem variací na téma hulení. Proto se jim také podařilo už po třetí vyrukovat s albem věnovaným právě trávě a jejímu pěstování, prodávání a v neposlední řadě vychutnávání. Co je ale samozřejmě důležité u tohoto topicu, je vibe. A ten zaručují výborné podmazy, které se pohybují mezi west coast a dirty south zvukem, kdy si berou to nejlepší z obou světů. A nadstandardní dikce zkušených weed smokers a hlavně solidních rappers, je jen třešnička na dortu. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1