hledat

Tags:

Pátý výtvor Dokkeytina nečítá jen vlastní beaty, ale i Separa, Nik Tenda či pozdrav z Polska

Sdílej

Pokud bychom se chtěli podívat na zoubek nové vlně mladé generaci slovenského hip-hopu, mohli bychom aktuálně nasát vibe skrze label Zrazoo Record a jméno Dokkeytino, které už má něco málo za sebou. V pořadí již pátý hudební projekt z jeho dílny nese název „Neslovo“ a tracklist vykazuje několik vábniček. Jednou takovou by mohl být čerstvý singl „Katakomby“ se Separem.

Jedna třetina DMS však není jediným lákadlem, neboť pozvání přijali také z Česka Nik Tendo či polská hvězdička Żabson. Dokkeytino však nestaví jen na přizvaných hostech, ale skrze nové EP hodlá fanoušky přesvědčit nejen o svém talentu při tvorbě hudebních podmazů, ale i skrze svůj rap.

Zmíněný singl si zcela jistě nalezne své sympatizanty, ale i odpůrce, neboť specifická flow dává mnohdy na frak srozumitelnosti verbálního obsahu. „Vím a uvědomuju si, že se liším od klasických rapperů a střetávám se s nepochopením. Podstatné je, že každá tvorba si najde svého fanouška. Můj hlas je můj hudební nástroj a tak se s ním snažím i pracovat,“ nechal se slyšet Dokkeytino, jenž je první tváří nového labelu Zrazoo  Records, které se nebrání dalším novým jménům. EP „Neslovo“ si můžeš pořídit ZDE.

Tracklist:

1) Hmm
2) Hlook ft. Luca Brarssi10x, Tisci
3) Autobus ft. Źabson
4) Katakomby ft. Separ
5) Kofein
6) Intoxi freestyle ft. Luca Brassi10x
7) Sperrk ft. Nik Tendo

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1