hledat

Tags:

Pátý přírůstek v diskografii Luciana? Nechybí luxus, ale i přiznání neustálého pocitu paranoii

Sdílej

U našich západních sousedů je Luciano vnímán stále jako mladá krev, ačkoliv za necelý měsíc naservíruje na prodejní pulty své již v pořadí páté sólo pojmenované „Aqua“. Rodák z Berlína s mozambickými kořeny od roku 2017 stoupá strmě vzhůru a těší se velmi dobrým číslům. Pod křídly stáje Universal Music má na svém kontě celou řadu skladeb, které oceňují posluchači nejen v německy mluvících zemích.

Fanoušek bundesligového fotbalového klubu Hertha Berlín už měl kdysi dávno ve svém singlu „Vorankommen“ některé hráčské hvězdy z této kabiny, dále ale také spojil síly s celou řadou velikánů tamní scény. Nové album „Aqua“ spatří světlo světa již 2. července a aktuálně na něj láká i další singl „Drilla“.

Zaběhlým zvykem je již luxus, kterým se Luciano rád obklopuje, stejně jako dává na obdiv svou barvu hlasu a talent, kterým disponuje. Nově ale přidává i černou stránku věci, kdy otevřeně hovoří o nadměrném pocitu uspokojení či neustálém pocitu paranoii. Dle dostupných singlů je ale možné, že se tento disk bude hlásit o dobré umístění v žebříčku nejlepších německých rapových releasů tohoto roku.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1