hledat

Tags:

Pátráte po dobrých vibracích? Stále tak trochu nedoceněný Oh No zařídí!

Sdílej

Oh No není někdo, koho by bylo třeba představovat, ale v rámci posloupnosti úvodu by to nemělo být na škodu. Je bratr emMadliba, se kterým má kapelu The Professionals, nebo také kolega Alchemista, se kterým operuje zase jako duo Gangrene. Genetika je věc přísná a tak pokud máte rádi Liba, určitě žerete i Oh Noa.

Ten sice nemá až takový kredit jako jeho starší brácha, ale zato má úctyhodnou sbírku alb a projektů, z nichž mnohé vyšly třeba na kultovních Stones Throw Records. Poslední záležitost, která vyskočila na odběraelé jeho streamovacích stránek, ale vyšla u neméně kvalitního labelu Nature Sounds. Název i obal perfektně vystihují hudbnu uvnitř – „Good Vibes“.

Rodina Jacksonů má jazz a hudbu celkově ve svých kořenech a tak není divu, že i Oh No vytváří jazzové věci. Jeho nový počin je ryze instrumentální, obsahuje 9 stop o celkové délce 16 minut, což je docela škoda, protože by šlo poslouchat mnohem déle. Oh No si tolik nelibuje ve free jazzu a experimentech jako jeho bratr a tak je jeho jazz / hip-hopová produkce více přijatelnější a stravitelnější pro kolemjdoucí posluchače. 

Je to zkrátka perfektní kulisa k ranní kávičce, nebo čemukoliv u čeho potřebujete dobré vibrace. Ty jsou zde naprosto zaručeny!

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1