hledat

Pátek v Praze čeká velice originální show. Chceš u toho být zdarma?

Sdílej

Mezi Řádky je úpřimné album, které v rámci našich recenzí dostalo celkem slušné hodnocení. Není divu, že i šéf TYNIKDY, Idea, podporuje tuto mladou trojici, která servíruje pouliční témata s velice osobitým duchem. Idea bude taky součástí křtu alba, který proběhne 16.3. v pražském Rock Café. Akce startuje již ve 21:00, kdy své decky roztočí Marys. Následovat bude show nejmladšího člena TYNIKDY, Matyse, který má na kontě taky čerstvé album Martin a mixtape Mixdown vol. 2. Matys je rozhodně jménem, které se vyplatí zažít naživo, jelikož nabízí speciální koncertní verze svých skladeb.
A speciálů tato akce ponese víc, jelikož zazní několik živých spoluprací. Jestli to bude hymna Hluboko, kde svou sloku má i Idea, nebo Shisha, můžete se těšit na kompletní živé album Mezi Řádky. Matys odehraje několik skladeb z nového alba a mixtape, kde opět hostují jak Idea, tak Michajlov s Danielem.
U tohoto všeho můžes díky bbarak.cz být zdarma ty, i tvůj partner, nebo fella. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, dle pravidel níže.

Odpovědi zasílejte na email marty@bbarak.cz, do 15.3., 19:00. Jako titulek uveďte Soutěž Mezi Řádky a nezapomeňte připojit své celé jméno a telefonický kontakt. V pátek odpoledne vyhlásíme vítěze. Hrajeme o 2×2 lístky a aby toho nebylo málo, vybereme ze správných odpovědí jednoho výherce, který dostane podepsané CD Mezi Řádky, přímo na místě.

Soutěžní otázka: Kterého z těchto raperů nenajdete na albu Mezi Řádky?

a. Michajlov
b. Pašo
c. Pastor

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz