hledat

Tags:

Partičku Pio Squad by měli v přehrávačích zkontrolovat nejen Jihlaváci. Chceš jejich Torzo získat gratis?

Sdílej

Za ty roky pamatuje nemalý počet mejdanů, kdy jihlavská partička PIO Squad ordinovala své nestárnoucí hity i čerstvé novinky, a dav se vrtěl jak pes při zamáváním pamlsku. Není se čemu divit, tahle smečka patří k nejzásadnějším pilířům tuzemskému rapu a ani po těch letech existence na scéně je neopustil studiový hlad. Pokud jsi pochyboval, měl bys ve svém přehrávači zkontrolovat jejich nový materiál „Torzo“. Cesta k němu vede skrze objednávku na jejich shopu anebo tuto soutěž.

Původní sestava o čtyřech hlavách se již nekoná, což však někdejším Jižním Pionýrům rozhodně na kráse neubírá. Bohaté zkušenosti i různorodost přináší zajímavý opis dlouholetého kamarádství i hudebního souznění. Nechybí ani hosté jako Čis T, Orion, Baby G nebo DJ Flux. Celkem třináct stop vás vrátí některými momenty o pár let zpět, ale rozhodně se tu nehraje jen na nostalgii, protože dvacet let ve hře vás naučí nežít jen tím, co bylo a jak to kdysi znělo.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Torzo“:

Které trio se postaralo o design coveru tohoto alba?

a) David Storm, Josef Vorlíček, Eurodel

b) Filip Konvalinka, Josef Vorlíček, Eurodel

c) David Storm, Josef Vorlíček, Cut Dem

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 2. ledna a do předmětu uveď „Pio Squad“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Pio.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1