hledat

Tags:

Pařba z Las Ostravas? Trio Cotije hází do placu disk, který můžeš nyní ukořistit bez zátěže šrajtofle

Sdílej

Vydat album je vždy pro každého interpreta velká sláva, ale podobného názoru nemusí být pak druhá strana neboli posluchač. V případě projektu Cotije se však o černé scénáře neobáváme a pro ty, co si k disku „The gods must be crazy“ cestu naleznou, by se mohlo jednat o slušnou dávku zábavy. A co teprve, když se rozdávají dva kusy originálu zdarma. O to víc pak platí rčení: Darovanému koni na zuby nekoukej…

Ostravská smečka Cotije není zajíc v pytli, neboť se jedná o léty prověřené trio s bohatými zkušenostmi. Právě ty vložili do společného díla, na kterém se makalo možná až nezdravě dlouho, ale výsledku to bylo ku prospěchu. Celkem patnáct skladeb v tracklistu v sobě skrývá vyzrálost a humor skloubený s nadhledem interpretů, kteří již nějaký ten pátek verše za Steel City tvoří.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „The gods must be crazy“:

Jméno kterého producenta byste v tracklistu tohoto alba hledali marně?

a) Marys

b) DJ Fatte

c) Donaldzr

d) DJ Opia

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 24. dubna a do předmětu uveď „Cotije“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu cotije.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1