hledat

Tags:

Pár telefonátů stačilo k tomu, aby O.S.T.R. vytáhl z rukávu nový materiál, co víc než jen kope

Sdílej

Není tomu měsíc, co polská rapová ikona O.S.T.R. udělala definitivní tečku za posledním sólem „Instrukcja obsługi świrów“ formou klipu ke skladbě „E.K.O.“. Nejeden fanoušek rodáka z Łódźe se domníval, že si připravuje prostor a čas pro další desku. Jeho oblíbený měsíc na vydávání releasů je únor, ale náhle přišel šok. Příjemný, úderný, jako stvořený pro sluchovody uctívačů poctivých bubnů a starých postupů. Nese název „Arhytmogenic“ a čítá nejen kvalitu, ale i v několika směrech vedenou kreativitu.

Vraťme se ale na začátek tohoto příběhu, na jehož konci je osm stop. Celé to odstartovala série telefonátů mezi O.S.T.R. a Magierou, následovala souhlasná výměna názorů a postřehů. Pak už jen zbývalo vyselektovat správné bubny a naběhnout do studia. Výsledek? Stará škola, autentický a nezaměnitelný projev nahrávek plný atmosféry.

„Arhytmogenic EP“ vyšlo tradičně pod Asphalt Records desátého říjnového dne v limitované edici 5 tisíc kusů. Přestože se na první pohled zdá počet kopií dostatečný, již dávno bylo oznámeno, že nosič vyprodaný. Možná tomu pomohl i velice netradičně zpracovaný obal a booklet, který obstarali Connect the dots z Vratislavi.

Tracklist:

1. STARTrack (071/042)
2. Acid
3. Mamona Lisa
4. SKUR***ŁY WAJB
5. Universum
6. Anderson Silva
7. Nic
8. Dreams

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1