hledat

Tags:

Pán Nuslí vás vezme na hyperbolickou, trestnou a rapovou výpravu do své čtvrti. To vše za zvuků Gruza

Sdílej
Pokud je o vydávání alb, leden bývá zpravidla slabší měsíc. Je to takový rozjezd roku, nicméně to neznamená, že se by se nic nedělo. Deska roku nebo průser sezony teprve vyjde. V tomto případě jsme mile překvapeni a myslíme si, že byste tomu měli dát šanci. Pán Nuslí aka Sick Parsley pokřtí své EP „Běž pryč!“ ve čtvrtek 26. ledna v holešovickém klubu Salo.
 
Nahrávka je stará jen pár dní. Pán Nuslí vás na ní vezme na hyperbolickou, trestnou a rapovou výpravu do Nuslí. Setkáte se s nuselskými legendami a s putykami, které neodvratně podléhají útokům ze strany developerů, baristů a výběrové kávy. Donkichotský a násilný odboj vás vezme za srdce a budete volit Pán Nuslí za prezidenta.

Na EP najdete tvrdé, taneční i zamyšlené beaty, zasněné refrény i striktní bars. O produkce a zvuk se postaral Gruzo, který minulý rok vydal nové album „Live Forever“. Mezi hosty se objevuje i nuselský mistr misery popu toyen, který doprovodil track nuselské legendy svou kytarou. FairEnough předvedl na tracku „Pravé poledne“ svoje turntablist skills.

Album je k dispozici na streamovacích službách, na youtube a vychází i ve formě CD. To obsahuje exkluzivní foto materiál z Nuslí a zároveň mapu všech nuselských lokalit, které se na EP objevují. Máte hlad a jste v Nuslích? Rozhodně si skočte do pizza stánku. Pizzu pak spláchněte U Parku.
 

Tagy: