hledat

Tags:

Pamatujete ještě na melodickou double time flow Bone Thugs-N-Harmony? Bizzy Bone jí rád připomene

Sdílej

Eazy-E zemřel již před více než sedmadvaceti lety na důsledky zákeřného viru HIV. Zanechal za sebou obří rapový odkaz a mnoho chráněnců, kterých se již tehdy prostřednictvím Ruthless labelu velkoryse ujímal. Jedním z nich byl i Bizzy Bone, člen legendárních Bone Thugs-N-Harmony, který v novém videu vzpomíná na hořkosladké události po Eazyho předčasném skonu. 

Pro něj a celou crew to rozhodně bylo hořkosladké období. Podepsali totiž jednostranně nevýhodnou smlouvu, kvůli níž prodělali miliony dolarů, které label těžil z jejich klasických alb „Creepin on ah Come Up“, „E. 1999 Eternal“ a „The Art of War“. Naštěstí je to neodradilo od hudební branže a všichni členové jsou až do dnes značně aktivní.

Bizzy Boneho poslední studiové album „War of Roses“ je v pořadí šesnácté, což ho činí nejaktivnějším členem spolku. Z něho pochází i čerstvě vydané video, kterým se zároveň Bizzy hlásí s Deluxe verzí dotyčné desky. Pokud jste na Bone Thugs za ta léta zcela zapomněli, tak navázání nebude složité. Bizzyho melodická double time flow zní na chlup stejně jako v roce 1995, což je naprosto fascinující.

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit

  • 1