hledat

Tags:

P.A.T. a Mega M spojili před pár týdny síly. A výsledek? Leží u nás v redakci připraven k odeslání

Sdílej

Spojení, které bylo zřejmě jen přirozeným vyústěním dlouholetého paktu. Pouličný Autor Tónov a Mega M vydali v závěru uplynulého roku společnou desku „Caviar & Prúser“, která se dočkala poměrně zajímavé pozornosti z řad posluchačů v Čechách a na Slovensku. I proto by mohla být pro čtenáře Bbarak.cz soutěž o tři kusy, které jsou v naší redakci připraveny k odeslání.

Celkem dvanáct stop by mělo opět cílit na ty, kteří si chtějí nejen užít energické koncerty, ale i ty, kterým nevadí sociální storitelling z nižších společenských vrstev. O síle či kvalitě tohoto nosiče budeme ještě referovat v recenzi, ale to bychom již předbíhali. Nyní je na pořadu dne možnost získat gratis originál. A pokud se na tebe štěstí neusměje, můžeš nejen desku, ale i doprovodný merch koupit na Rukahore.sk.

Svůj tip na správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 31. ledna a do předmětu uveď „Oni“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, na kterou bude výhra zaslána. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 3 kusy alba Caviar & Prúser:

S kým si P.A.T. a Mega M vyšlápli ve skladbě konfident na Molocha Vlavo?

a) s Otisem

b) s Cigem

c) s Majkem Spiritem

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1