hledat

Tags:

Otis, Cigo, Zverina, Supa, ADiss či Aless v jednom tracku s bezstarostným beatem Dje Wiche

Sdílej

Posse-tracky tady vždy byly a vždy i budou. A protože už lidstvo pokročilo také v marketingu a hudba je něco, na co mladí lidé slyší, chtě nechtě budou k zastižení i v našem žánru. Nejčastěji v létě…

V minulosti jsme byli svědky například songu, který vznikl ku příležitosti otevření nového aqua parku a tehdy do něj byli namočení Dj Mike T, Orion, Zdenka Predná, DNA nebo James Cole, jenž v něm vytasil hlášku roku “naprosto významně a důležitě dělám nic – tvářím se u toho jak kdybych věděl něco víc”.

Co jsme si všimli, lidi mají rádi i Wichovu hymnu pro bratislavský festival Hip Hop Žije, jíž se během necelých dvanácti minut účastnila snad polovina branže.

Stejný tvůrce je podepsán i pod letošní a další bezstarostnou záležitostí “Good Vibe”, která se týká sportovně hudebního kempu Repelend, na němž jde u našich sousedů zastihnout známá jména slovenské scény (viz video). V samotném tracku vás na něj pozvou např. Zverina, Supa, Cigo, Otis, Adiss nebo Aless, což je tlupa, jež už se asi v tomto životě v jedné skladbě nepotká a už chybí snad jen Elpe, jenž s Máňou už několik let táhne sérii letních fláků.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1