hledat

Tags:

Osobitý disk od dvojice Dr. Tono a Mr. Temnota? Pokud sis jej ještě nepořídil, můžeš to zkusit právě teď

Sdílej

Pán Člajn se musel rozdělit na dva, aby dokázal adekvátně reflektovat svůj myšlenkový tok. Rozhodně to nebylo na škodu, neboť s lehkostí a humorem dávkuje zajímavou obsahovou stránku, navíc ve vytříbeném technickém hávu. Tono Suchota má venku další projekt, který si zasluhuje pozornost a s největší pravděpodobností nabídne fanouškům nejsilnější osobní kontakt a náhled do nitra. Chceš mít tento disk ve své sbírce za nulový peníz?

Punchlines tučné jak kalorie ve fast foodu, dávkované s humorem, navíc s lehkostí a kvalitou v projevu. Tono Suchota v širokém tracklistu zacílí na celou řadu témat, vše doprovodí svým světlejší a temnějším já. V táboře GR Teamu je opět živo a dostáváme signály, že by to letos nemuselo skončit pouze jedním rozšířením diskografie. To bychom ale už předbíhali, neboť nyní je čas zkusit štěstí v soutěži o album „Dr. Tono a Mr. Temnota“.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Dr. Tono a Mr. Temnota“:

V kterém projektu byste jméno Tono S hledali marně?

a) Ultrazvuk

b) Návraty

c) RAP2017

d) Akupunktúra

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 26. listopadu a do předmětu uveď „Tono S“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1