hledat

Tags:

Osm a půl měsíce bez hudby od Gzuze? 187 Strassenbande tahají z rukávu předpřipravený materiál

Sdílej

Asi stěží byste v německém rapu z poslední dekády nalezli kontroverznější postavu než součástku smečky 187 Strassenbande známou jako Gzuze. Ono je známo, že ani ostatní členové labelu z Hamburku nemají čistý štít, ale klepeta klepala právě na jeho dveře. Tak dlouho chodil majitel loňského alba „Große Freiheit“ s podněty pro odnětí svobody, až se smyčka utáhla.

Gzuz je podle některých médií s odvoláním na hamburského státního zástupce ve vězení od minulého pátku 13. ledna. Na začátku tohoto roku byl odsouzen k osmi a půl měsíci vězení a pokutě v celkové výši 414 000 eur. V září odvolání zamítl krajský soud a nyní si začal odpykávat trest.

Souzen byl Gzuz mimo jiné za to, že na Reeperbahn udeřil pěstí do obličeje ženu, která ho požádala o fotku. Kromě toho byl při domovní prohlídce nalezen paralyzér, pistole s náboji a teleskopický obušek navzdory tomu, že byl v podmínce se zákazem zbraní. Nepomohlo mu ani video ze silvestra roku 2019, kde střílí do vzduchu plynovou pistolí. Není to první pobyt ve vězení, neboť v letech 2010 až 2013 již za mřížemi strávil tři a půl roku za loupež a ublížení na zdraví.

Na hudebním kanále CrhymeTV se záhy objevila novinka od Gzuze a Bonez MC pojmenovaná „YumYum“ včetně videoklipu. Bonez to okomentoval slovy, že jde o poslední skladbu před uvězněním jeho parťáka. Pochybnost nad jeho pobytem ve vězení ale vzneslo video na Instagramu, ve kterém se Gzuz vyslovuje, že ve vězení vlastně nikdo není. Mohlo být ale natočeno předem jako jistý způsob provokace.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1