hledat

Tags:

Oslava trilogie, u které naskakuje husí kůže. A s dalším hitem v zádech, který čerpá v již osvědčeném

Sdílej

Trilogie známá veřejnosti jako „Palmen aus Plastik“ byla v první polovině září zdárně uzavřena, což však samozřejmě neznamená, že to znamená ve spojitosti s dvojicí RAF Camora a Bonez MC definitivní tečku. Čerstvý materiál na koncertech funguje, což dokládá i letošní zastávka na mnichovském festivalu Oktoberfest.

Právě na něm vznikla nová skladba „WMNB“, což je zkratkou pro „Weed Mit Nach Bayern“ a z doprovodného obrázkového materiálu je vidno, že účast na jejich show byla více než důstojná.

„Tohle už nám nemůže nikdo vzít. Měli jsme u toho husí kůži, byl to adrenalin, prostě všechno najednou. Opravdu, opravdu úžasné. To video mluví samo za sebe,“ nechal se slyšet RAF Camora, kterému dal za pravdu i jeho kolega.

„Dokázali jste nám, že nejsme jen jednorázový boom. Mnoho z nás vyrostlo na PAP trilogii. U prvního dílu vám mohlo být třeba i dvanáct let a nyní slavíte plnoletost. V první řadě bych chtěl poděkovat RAFovi, protože bez něj by tohle nebylo nikdy možné. Je jako můj bratr. Máme přátelství, které nelze vyjádřit slovy,“ doplnil Bonez MC z hamburské partičky 187 Strassenbande.

Na výsledku skladby se také výraznou měrou podílel Shaho Casado. Ten pomohl oběma výše zmíněným vygenerovat další hit a stejně jako v mnoha předešlých případech vsadili na melodie již léty vyzkoušené. Volba při inspiraci padla tentokrát na devadesátkovou skladbu „Freed from desce“ od Galy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1