hledat

Tags:

Orion a Čistychov ve společné speciální show, Forest Blunt či Hellwana zadarmo? Už za pár dní na této akci…

Sdílej

Už nějaký ten rok se pravidelně na pražském Černém Mostě odehrává lokální Stop Zevling a Strawberry Fields festival a jinak tomu nebude ani v sobotu 10. září, kdy zde opět vypukne další ročník. Line up tentokrát nabízí spešl společnou show Orion-Čistychov-Cut Dem, která bude vrcholem programu, ale dorazí i Hellwana, Selector Boldrik nebo člen Central Gangu Forest Blunt. Vstup je navíc zdarma, takže si můžete užít jednu z posledních chvilek festivalové sezóny.

10.září se vrací oblíbený pražský Stop Zevling a Strawberry Fields festival, který na Černém mostě obstará nabitý hudební, sportovní a doprovodný program. Malí i velcí si pak mohou vybrat mezi spoustou aktivit a workshopů… Už 16. ročník Stop Zevling festivalu letos láká na vystoupení legend domácího undergroundu The Plastic People Of The Universe a zahrají i dva původní členové kapely. Speciální společnou show připravuje Orion s Čistychovem, zásadní jména CZ/SK hip hop scény se společně sejdou po několika letech a návštěvníci si jejich koncert dozajista řádně vychutnají. Něžné pohlaví zastupuje letos v programu vycházející hvězda domácího rapu Hellwana,  zpěvačka a rapperka o které je v poslední době slyšet čím dál tím víc častěji a její živá vystoupení patří k tomu nejlepšímu, co lze v současnosti na domácí scéně vidět a slyšet. Mladou krev zastoupí člen Central Gangu Forest Blunt a společně s DJ Fillem budou reprezentovat novou generaci českého rapu. Kromě zmíněných jmen se návštěvníci mohou těšit na spoustu DJs a dalších interpretů. Programem pak provedou moderátoři Poeta a Vlado.
 

 
V rámci Sport Jamu mohou týmy i jednotlivci poměřit síly v nohejbalu, streetballu, fotbalu, ping pongu, petanque či stolním fotbálku a vítězové si rozdělí hodnotné ceny za víc než 20.000,-Kč či vstupenky na letošní MS v nohejbalu. Registrovat se lze zdarma do všech sportů na www.stopzevling.cz. Za pozornost stojí zcela jistě i mezinárodně obsazené BMX závody, graffiti exhibice, fashion market lokálních značek, gastro a relax zóna.
 
 
Strawberry Fields Festival, který letos bude slavit 10.výročí má v režii několik workshopů (parkour, airbrush, tetování, výroba šperků, cirkusový workshop, netradiční sporty, Second Brand recyklační dílna, linoryt a mnoho dalšího) a na své stagy přivítá například The CELLO Boys, Bachtale Apsa, Black Shuckz nebo DJs: Ill Ricka, Duga a Scaffera .
Tagy: