hledat

Oliver Lowe má konečně napsáno nové album. Žádné bezpohlavní internetové spolupráce nečekejte

Sdílej

"Vím, že to se mnou byl běh na dlouhou trať. Ale všechno mělo svůj čas a důvod. Svůj příběh. Stejně jako v meziobdobí mezi Divokým západem a prvním albem "Peníze nebo život". Za věci, které jsem vyprodukoval dřív, jsem od vás dostal krásnej feedback. Často konkrétní názory a vibrace, žádné plytké plácání po zádech. Viděl jsem na koncertech vyspělý lidi, co cejtí rytmus v bocích i ramenou, a umějí se jeden k druhému chovat, což je na české poměry výjímečné a toho jsem si vážně vážil," napsal na svém Instagramu Snupa.
 
Očekávaný následovník necelých sedm let starého nosiče "Peníze nebo život 2", který bude jeho třetím studiovým sólem, je tedy blíž než kdy jindy a na pažbě by měl nést termín výroby podzim 2018. "Nový album je konečně napsaný. Jak hudba, tak texty. 13 skladeb bez inter a outer, skitů, prožitý věci a krásný beaty. Už teď jsem spokojenej," ozřejmil provozovatel pravidelných akcí Live Hip Hop Jam, které probíhají v Cross.
 
Album by se mělo dokončit v období, které Masta Ace nazývá "A Long Hot Summer", takže až Olivera potkáte, opálení Pocahontas a la Jitka Zelenková nečekejte, protože by se měl kvůli dolaďování ve studiích blížit spíš vlně "Faded". "Čeká mě teď léto, kdy se budu pohybovat mezi svým studiem Kitchen, druhým nahrávacím studiem, kde točíme staré těžké analogové nástroje, které u mě točit nejdou a masteringovým studiem. Dělám to teď absolutně tak, jak jsem to chtěl vždycky dělat. Bez kompromisů. Ve studiích, s lidma, osobně, žádný internetový bezpohlavní spolupráce. Jen hudba, atmosféra, vibrace a chemie. Dělám i s lidma, který jsem poslouchal jako malej kluk a mám z toho obrovskou radost," zářil ten, u něhož směle předpokládáme, že na desce nevynechá Dje Fattea ani Dje Opiu. Snad se nepleteme…
 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz