hledat

Oliver Lowe: Cizinci mají úplně jiný přístup než interpreti tady u nás

Sdílej
Nedávno jsem si přečetl o tom, že ti dal impuls k další tvorbě živáč Prago Union. Opravdu to byl až takový nakopávač?
 
"Jako fakt to byl moc pěknej hudební zážitek. Znám kluky z rytmiky z jamů a myslím, že to byla správná volba obsadit zrovna Olivera Lipenskýho a Ondru Hausera. Kato je na pódiu živější. Je to super. Hned druhej den jsem rozepsal novou věc."
 
V tracku opět nabízíš pestré mezinárodní obsazení. Beat z Kanady, hosty z jihu i severozápadu Evropy. Když to vezmu z dlouhodobého hlediska, dělá se ti s cizinci líp než s domácími?
 
"Taky jsi byl zproštěnej hodin zeměpisu na střední škole kvůli sportu jako já? Trefil jsi jen MCho z Ukrajiny. Zpěvák je z Anglie a beat dělal Argentinec. Abych Ti odpověděl, tak je to člověk od člověka, ale obecně mi přijde, že spoustu interpretů z ciziny má úplně jinej přístup než interpreti tady u nás. Sám jsem od přírody línej tvor a někdy mi ty spolupráce trvaj dlouhou dobu jako hodně lidem tady. Třeba nahraný zpěvy do "Happy" jsem dostal ješte ten samý den. Prvenství v tomhle ohledu vedou Japonci, které jsem měl na druhé desce. Ti jsou tak profesionální ,až jsem tomu nevěřil. Takže často se mi dělá s cizinci líp než s domácími."
 
Odpovídá název nového singlu tvému nynějšímu osobnímu rozpoložení?
 
"Neodpovídá. Včera jsem šel večer na stand up comedy a trochu jsem podcenil oblečení. Zmoknul jsem jak slepice a teď si jedu koupit vitamíny."
 

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz