hledat

Tags:

Olexesh kolem sebe mobilizuje čerstvé maso, ale jeho studiová aktivita tím rozhodně nestrádá

Sdílej

Pokud jsi pravidelným konzumentem německého rapu, jsi také patřičně obeznámen, jak jsou u našich západních sousedů rozdány karty. Většina lídrů tamní scény má kořeny za hranicemi, především pak v arabských zemích, ale také lze registrovat jména z východu Evropy. V Berlíně takto úřaduje například Capital Bra, nás však nyní zajímá víc Olexesh, kolem kterého je nyní hned celá řada novinek.

Před pár týdny tato persóna ukrajinsko-běloruského původu založila svůj vlastní label Authentic Athletic Records. Rozhodně se ale nejednalo jen o zázemí pro něj samotného, což signalizovaly rovnou tři podpisy. V týmu tedy nyní operují také JosiFromDaBlock, Yung Bratan a Chakal.

Název vydavatelství vychází z mixtapu, který byl v roce 2012 jeho první výraznější zmínkou, a v roce 2018 se dočkal svého pokračování. Zatím poslední disk Olexeshe je možné datovat k září minulého roku a nesl název „Augen Husky“. Rozšíření diskografie je ale naplánováno i pro tento rok, což dokládá singl „Kriminal“ a odtajněný název „Ufos überm Block“.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1