hledat

Old Maid připravuje katapultaci do národní extraligy!

Sdílej

J-Zone, mnou a K-Hillem už dostatečně prověřené jméno na sebe začíná fatálním způsobem upozorňovat. Především jeho label Old Maid, který tvoří jeden perverzák vedle druhého, chystá na příští měsíce a především pak na léto několik, jak bych to řekl, nátěrů a rovnou na hrubo.

Za prvé, J-Zonuv nadcházející single „5-Star Hooptie“ b/w „Eatadiccup“ (feat. Celph Titled) zasahuje šopy už 23. Května, ale to není zdaleka vše, na co se můžeme z J-Zonovy tvorby těšit, jeho nové album „Sick of Bein‘ Rich“ si totiž pod svá distribuční křídla zabrala dnes již velice dobře známá společnost Fat Beats. Album vychází 22. Června, po pekelném kousku „Pimps don’t pay taxes“ můžu s pevností v kramflecích říct, že to bude maximální nátěr. Hostující sebranka jistě taky nic nepokazí, však posuďte sami: J-Ro z bandy Tha Liks, King-T, Masta Ace, Al-Shid, Copywrite, Celph Titled a Dick $tallion, to už jde, ne?
Za druhé, J-Zone pokračuje ve své skoro tradici a za nedlouho vydává svůj již 4. díl instrumentálních placek, tentokrát půjde o raritky a beaty, které doposud nespatřily světlo světa. Tato limitovaná edice vyleze na povrch Zemský začátkem příštího měsíce.
Za třetí, toto léto výjde na labelu Fat Beats singlovka chlápka jménem Lord Finesse, ponese název „Down For The Underground“ a bude obsahovat remix, který vypeklil právě J-Zone. No a aby toho nebylo málo, dlouho očekávané album „The Darkest Cloud“ větrného pekelníka Vakilla, vycházející na Molemen inc., se už nyní pyšní peckou „Dear Life“, jež vznikla pod produkčním štětcem, zkuste hádat…V příštím papírovém vydání čekujte na toto album recenzi.

Toť prozatím vše, určitě se ještě přihlásím s dalšími novinkami.

Old Maid Entertainment

NOVINKA Z 21.1.03 (Kepo)
Pasákova dílna Old Maid Entertainment začíná zabírat!
Nedávno jsem psal recenzi na téměř dokonalé J-Zone-ovo album „Pimps don’t pay taxes“ v které jsem se zmínil o nastávající produkci tohodle megnatu na kurvy a teď tady už mám novinky co se na tomhle mladém labelu chystá za pekla. Na stránkách lebalu máte možnost poslechnout si úkázky z nového singlu Al-Shida „The Big Hit“ b/w „M.A.T.H.“ vymalovaného produkčním štětcem J-Zona. Zároveň porušil J-Zone svoje novoroční předsevzetí, které mu ukládalo odpočinek a produkci pouze kámošům, a začíná ve studiu pracovat na novém albu plném překvapení, nečekaných hostů a nečekaného uvolnění. Vydá to prostě až se mu bude chtít, ale předběžně by to mělo být asi na začátku léta, takže si začnětě odkládat kapesné, protže jestli to bude ještě větší peklo něž „Pimps don’t pay taxes“, tak to prostě musíte mít!

Diskutuj na Bbarak.cz