hledat

Oktober v říji a jiné plány Freshchest

Sdílej

Dalším z menších, o to zajímavějším labelíčkem je malý domeček uprostřed New Yorku. Ti kdo do něho chodí mu říkají Freshchest Records a ti kdo z něj vycházejí si odnáší skvělé desky. Label, který konečně zlepšil distribuční možnosti přes mocný časopis, label a distribuční firmu High Times Records a tak se nový materiál ve světě jistě najde.
Jestli má někdo skillz nové doby a hlas jako zvon Lukáš, je to MC, který si říjnově říká Oktober. V říji je právě teď a v březnu vydává nový singl „NYC“ b/w „Sounds like drama“. Stejně jako jeho připravované album „Project: Building“ vyjde na zmiňovaných Freshchest Records.

To ale není vše z tohoto domu neřesti. Určitě bacha na další singl od Cunninlynquists, kteří se tu už nějaký pátek též motají (rozhovor s nimi a profil celého labelu podal v BBaRáKu č. 26 Mikro). Dále vydavatelství připravuje singl od Cashmere The PROfessional s názvem „Dirtay“, kde bude hostovat Rise, kterého jsme mohli vidět v Čechách a Wordsworth, kteréhou jsme pro změnu mohli zase vidět na Slovensku.

Jestli nemáš ani nejlepší desku z nejlepších, debutovou plytu Cunninlynquists „Will Rap For Food“, mělo by tu dojít k re-edici. Stejně tak jako dlouhohrající alba od Dutch Massive, Xtracts Of Slang, Cashmere The PROfessional, The Understudies či Napsndreds. A potřetí se musí zmínit Cunninlynquists, kteří tu prý i rádi vydají svou třetí desku. Uvídíme, těšíme se. Bacha na ně, stejně jako na nový matroš Oktobera!

NOVINKA z 18.9.03 (Kepo)
Elitní komando Freshchest doplňeno o dalšího žoldáka
V poslední době padlo na našem webu hodně slov o mladém labelu Freshchest, který za poslední rok upsal nespočet nových elitních žoldáků, co se rapu i produkce týče. Mluvili jsme o Supastitionovi, Tonedeff nebo například žebrácké dvojce

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?