hledat

Tags:

Oddanost Makaka ke kořenům nelze zpochybnit. Nyní nabízíme šanci získat jeho debutové album

Sdílej

Žánrová loajalita se dnes už nenosí jako před dvaceti lety a nastupující generace nevěnují příliš pozornosti hudebnímu zařazení, ale spíše tomu, zda je oslovuje či ne. Nepochybujeme o tom, že tento způsob smýšlení má něco do sebe, jen tím také popírá všechny dřívější možnosti, jak se člověk dostal k jádru pudla, opustil zónu běžného posluchače a snažil se vědět o žánru a jeho historii maximum. Nemusí to pak být třeba jen Gleb, který ve svých textech skloňuje jména, která jsou pro mladší neatraktivní dinosauři. Tak či tak respekt je dobré si uchovat a občas se na celou věc podívat brýlemi, které nemají ve sklíčkách jen radar na sezónní produkty.

Aktuálně máme v redakci debutové album Makaka, které vzniklo ve spolupráci s producentem Ajvym. O tomto slovenském výletníkovi jsme již pár řádků v minulosti vyplodili a také jeho čerstvá výprava může skýtat momenty, které neurazí především starší fanoušky, o to více, když se i nostalgicky vzpomíná a zaznívají jména legend.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Pome Na To!“:

Jaký hudební pseudonym dříve Makak používal?

a) Makak-Veli

b) Makakao

c) Makak-Op

d) Makak-Rap

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 30. května a do předmětu uveď „Makak“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Makaka.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1