hledat

Tags:

Od zlata až k hradu. Kaaris přisypal do menu ještě více temného nádechu a reedice sklízí plody úspěchu

Sdílej

Gnakouri Okour je jméno, které v zemi galského kohouta není nutné dlouze představovat. Francouzský rapper s kořeny z Pobřeží slonoviny má za sebou celou řadu úspěšných desek a patří dlouhé roky k lídrům tamní scény. Jeho poslední album „2.7.0“ z podzimu minulého roku opět u fanoušků nezklamalo, i proto se Kaaris rozhodl udělat reedici vykazující jedenáct nových skladeb.

Od roku 2013 se udržuje v popředí rapového zájmu v zemi, kde základy položili IAM, Fonky Family, Hocus Pocus, MC Solaar nebo Supreme NTM. Ty časy už jsou ale dávno pryč a aktuálně udávají směr už trochu jiné postupy a filozofie. Kaaris je jasným příkladem temného tvrdého rapu s odkazem na africké předky, nesnadný život přistěhovalců a chuti vymanit se z předsudků veřejnosti.

Kaaris je ve Francii vnímán jako ten, jenž popularizoval v této zemi trap. Nenech se mýlit jeho drsným vzhledem, neboť je majitelem bakalářského titulu a již nejednou prokázal velkou dávku inteligence. V závěru března tohoto roku nabídl na prodejní pulty reedici nazvanou „2.7.0 Château Noir“, po které se hned zaprášilo.

Tracklist:

1. Equipage
2. Top
3. Château noir
4. Monté Carlo
5. Akrapovic
6. SE
7. 2363
8. RIF
9. Rosé
10. Merci
11. Pégase

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1