hledat

Tags:

Obří soutěž o oblečení, lehátka a doplňky Hip Hop Kempu!

Sdílej

Opakovat něco osmnáctkrát po dobu 18 let? To už si zaslouží úctu, ať už vám na ono čtyřdenní žánrové mecheche dorazí čtyřiadvacet, nebo jen dvanáct tisíc lidí. Tím spíš, že když se o něco takového pokoušely jiné festivaly – například Hip Hop Jam, případně Hip Hop Allstars – a měly jen jepičí život.

Letos se bude Hip Hop Kempu gratulovat k plnoletosti ve dnech 15. – 17. srpna, s tím, že tradiční rozehřívací warm-up otevře své brány již čtrnáctý den osmého měsíce.

Zatím jsou sice potvrzeni jen Tech N9ne, Pharoahe Monch, The Alchemist, Clear Soul Forces, Masta Ace a Marco Polo, Kontrafakt a Smif N Wessun s Champion Soundem, nicméně program pochopitelně ještě nabobtná a oznámení dalších vystupujících nebude trvat dlouho.

Protože zbývá do 18. ročníku očekávané hradecké události už jen nějakých 100 dní, co takhle se začít ladit velkou soutěží o festivalový merch z minulých ročníků? Do hry dáváme šest hmoptných cen, mezi nimiž nechybí tři lehátka a stejný počet balíčků, které obsahují dámské tašky, čepice, trička, šátky, potítka, náramky nebo ponožky.

Velká soutěž o merch HHK:

1. Na Facebooku je třeba být fanouškem Bbarak.cz i Hip Hop Kempu.  

2. Kteří dva interpreti na Hip Hop Kempu nikdy nevystoupili?

a) Kendrick Lamar
b) Dj Premier
c) The Roots
d) Q-Tip
e) Mos Def
f) Common
g) Talib Kweli
h) Royce Da 5´9″
i) Macklemore
j) Pete Rock
k) Mobb Deep
l) Machine Gun Kelly

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do neděle 26. května. Jako předmět uveďte Hip Hop Kemp a přidejte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

P.S.: V závěru měsíce si pak zahrajeme také o lupeny a v.i.p. lístky, platí?

Vyhodnocení: Správná odpověď byli Q-Tip a Common, čili d) a f). Výherci: Michaela U., Radek H., Jakub M., Michaela P., David N. a Josef M. Gratulujeme!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz