Obří řetěz, přísný výraz. Xzibit je zpátky v plné polní a zní jak za starých časů

Rok 2024 je sezonou zasloužilých veteránů, kteří už jsou ve hře pořádnou porci střed. S novými materiály se totiž vrátili např. Common s Pete Rockem, Ice Cube, Rakim, MC Lyte nebo Eminem.

To, jestli se k nim stihne přidat i Mr. X to the Z, zatím nevíme, protože netušíme, kdy jeho osmé sólo „Kingmaker“ na Greenback Records vyjde.

Už je však na cestě, neboť se před nás postavil již třetí singl „Everywhere I Go“. A i v tom se snaží znít čerstvý padesátník přísně a relevantně a pokud se mu podaří udržet laťka i ve zbylé části tracklistu, řada fans ho jistě nebude mít problém poplácat po zádech.

Se skladbou vypomohl detroitskému rodákovi ze Serial Killers s chainem těžkým jak pět Fabií zástupce Comptonu Dem Joinz, jehož měl na své letošní nahrávce i výše zmíněný Slim Shady. Šéf labelu Conor McGregor je jistě nadšen, co vy?

Z Xzibita odpadávají zajímavé skladby. Kdo ví, třeba bude jeho návrat jedním z překvapení sezony

 

Jak mocně zní Xzibit v první věci, kterou už mu možná schvaloval Conor McGregor?

Namočil se Xzibit do jednoho z nejlepších vánočních songů, jaké kdy scéna slyšela?

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14533