hledat

O-Type Star není zrovna nulou!

Sdílej

Sliboval jsem v novince o chicagské renesanci seznamení s novými jmény z kompilace. Po Earatik Statik (přečti si zde) tu mám tedy další a je jím, O-Type Star.

V Chicagu už pár kompilací bylo, jedna z nich se jmenoval „Sine language“ a vyšla pod Frontline Entertainment, kde se právě výborně představil tato „nulová hvězda“, O-Type Star.

Ale pokračoval v ofenzívě a pohřbil měkkost do hlíny dvěma peckami na singlu „Different type of cancer“ b/w „Big ups in the meantime“, jak vidíte, žádné servítky v názvem. Singl má ještě dvě bonusové překvápka – V prvním z nich, „Rate of exchange“, tu rapuje Slug z Atmosphere (přečti si rozhovor) a J.U.I.C.E. (info zde). V druhé věci, „Cryogenic“, je tu opět J.U.I.C.E. , ale taky domorodec Common, který má po své další desce, Akbar a Mr. Greenweedz (to bude asi nějaký palič že?).

„Driving songs vol. 1“ je pak název celého alba, které vyšlo minulý podzim, a kterým se O-Type Star zařadil mezi chicagské respekty a proto mu tak právem patří místo na kompilaci „The Chicago Project“. OK, příště povím něco o dalších z této desky, bude to Qwell a Offwhyte.

label Frontline

Diskutuj na Bbarak.cz