hledat

Tags:

O.S.T.R. prokázal kvalitu i při tvorbě beatů. V novém vizuálu do něj následně naloží se Sariusem

Sdílej

Polská rapová legenda O.S.T.R. si udržuje vysokou kvalitu i po více jak dvou dekádách ve hře. Ěstný občan města Lodž vydal v polovině dubna letošního roku nové album „Diaporama“, které si i z části sám produkoval. A dal jasný signál, že by se v rapové branži uživil i jako beatmaker.

Aktuálně polské fanoušky čeká Diaporama Tour, která na svém staru čítá zastávky v městech Poznaň, Gdaňsk a Krakov. Kromě celé řady zajímavých hostů se fans dočkají nových skladeb, které chtějí live obstát stejně jako nestárnoucí klasik z repertoáru O.S.T.R.

Nová deska se v těchto dnech dočkala svého pátého klipu. Po singlech „Flam“, „Lemon“, „Cristal“ a „Mental clash“ padla volba na „Wszystkiego najlepszego“ s hostem Sariusem. Jeho přítomnost není žádným velkým překvapením, neboť O.S.T.R. byl u jeho prvních významnějších kariérních krůčků.

Právě tuto věc i mocipán Asfalt Records produkoval a nutno podotknout, že velmi obstojně. Skills na tvorbu beatů sbíral během posledních tří let na cestách po Evropě a USA. Během nich navázal kontakt například s Carnsem Hillem, který bubny zásobuje například Skeptu. Jeden jeho kousek je možné zaslechnout i na poslední desce O.S.T.R.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1