hledat

Nový mixtape od SubBeats – DJ Jazzy

Sdílej

Po třech velmi slušných mixtapech DJe Vece, Wiche s Alim a Trafika s Eachem se představují SubBeats se čtvrtou kazetou rapu, tentokráte slovenského DJe Jazzyho. Ten svůj výběr oblíbených hitů nazval „Setdativa“ a vy se něj můžete právě ode dneška.

Jazzy, kterému je 22 let, patří mezi objevy mladší slovenské hiphopové generace. Pochází z Prešova, což znamená zdaleka (Prešov je z Bratislavy okolo 500km). DJingu se aktivně věnuje 5 let. Na svůj mixtape vybral to, co ho baví, ale pozor – vystupuje tu i jako MC a producent. Zařadil sem totiž vlastní remix skladby „Názov“ od kapely KST a skladbu své vlastní kapely Ilegalny 3K, kde mimo DJingu šéfuje Jazzy i rap.
Na mixu najdete klasiku Primošek, Dilated, J5, ale i něco z ryzího undegroundu a Evropy, mrkněte níže na tracklistu. Zajímavostí je, že sponzorem Jazzyho je firma Ecler, která mu dodáva mixpulty. No vidíte, a jak se hnedka šíří reklama.

V ČR bude mixtape „Setdativa“ k dostání za 160,- Kč na BBaRáKshopu, v obchodech Modrý Samet, BoomBap a v distribuci ve všech českých skateshopech. Zajímavá je též nabídka sehnání mixtapu s dubnovým vydáním časopisu 2B3 – To Be Free za skvělých 99,-, kde je mimochodem s Jazzym i rozhovor.

Na Slovensku bude mixtape v prodeji za 190,- Sk v novém skateovém obchodě Asfalt v Dunajské ulici 38 a či na dobírku buď u slovenského spolupracovníka BBRshopu, Juniora na tomto emailu či přímo na novém webu agentury SubBeats.

Tracklist mixtapu Setdativa od DJe Jazzyho:

Strana A:
INTRO
LMNO – Headlock
JERU THE DAMAJA – Me Or Papes
THE ORIGINAL STRUCTURE – People & Places
USUNG HEROES – Transatlantic
LMNO – Natural Beauty
PLANET ASIA – Place Of Bird
M.O.P. – Cold As Ice
ILL ALL SCRATCHAS – Don’t Shot Down On A Player
K-OTIX – Mind Over Matter
JERU THE DAMAJA – Bullshit

Strana B:
P.S.H. + INDY & WICH – Hlasuju Proti
NAZOV STAVBY – Priamo Z 5rzalky
TROSKY – Atmo Rytmo
JURASIC 5 – Long Road To Glory
BJ DIGBY – Surrender
GANG STARR – Full Clip
RASCO – Unassisted
TEXTA – Sprachbarieren Pt. 2
DILATED PEOPLES – No Retreat
JURASIC 5 – Monky Bars
ILEGALNY 3K – 5ta Ryha (instrumental byz)
KST – Nazov (Jazza RMX)

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?