hledat

Tags:

Nový český rapový festival vábí na více než 30 tváří. Kdy a kde proběhne a kdo všechno na něj byl nominován?

Sdílej

Letních festivalů je u nás každoročně docela dost a najít si „to své“ by tak měl téměř každý. I tak je ale evidentně pořád prostor pro nové značky jako v případě Frontline Festivalu, který proběhne již tento měsíc v Jinolicích na Jičínsku.

24. a 25. června uslyšíte na domácím hřišti Rumcajse, Manky a Cipíska vskutku hodně jmen tuzemského rapového písečku – ať už z řad dlouholetých hráčů, nebo těch, kteří v branži ukrajují své první sezony.

Kromě desítek DJs a interpretů jako jsou Yzomandias & Nik Tendo, 58G, Smack, Hugo Toxxx, Dollar Prync, Cashanova Bulhar, Sergei Barracuda, Pain, Opak Dissu nebo Icy L, se lze těšit na stanové městečko, písčitou pláž s průzračnou vodou ke koupání jako stvořenou, dvě pódia, fresh jídlo i pití, no a samozřejmě to hlavní – party v noci i přes den.

Nový člen festivalového dění našel své zázemí našel v areálu autokempu v Jinolicích. “Tuto krásnou lokaci kousek od Prachovských skal jsme si vybrali hlavně kvůli písčité pláži s přístupem do vody, která se stala přímou součástí hudebního areálu. Nemůžeme se dočkat, až tady přivítáme první návštěvníky festivalu.” říká ředitelka festivalu Soňa Mražiková.

Vstupenky si lze obstarat zde.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1