hledat

Tags:

Nový buben od Tesaře? Inspiraci nalezl při návratu k The Chemical Brothers

Sdílej

Vše nasvědčuje tomu, že se v dohledné době nedočkáme rozšíření instrumentální diskografie od zlínského úderníka DJe Fattea. Autor desek bez mluveného slova „Což takhle dát si Tesař“ či „Fatte No More“ či naopak přehlídek hostů na plackách „Soundtrack“ či „Fade in“ si užívá tvůrčího klidu, což však neznamená, že by ho sem tam prstíky nesvrbily.

Aktuálně má venku skladbu „F**k You“, která by si svým zvukem mohla získat pár naslouchajících uší i na Ostrovech. „Po dlouhé době jsem zase poslouchal The Chemical Brothers, a tak mě to našláplo, že udělám něco ne úplně hip-hopového, ale elektroničtějšího. Prostě něco jinačího, než je ode mě zvykem. Desku jsem samozřejmě udělat chtěl, ale se mnou by to byl běh na dlouhou trať udělat takový styl. Možná to ještě dopadne, možná ne, ale určitě v budoucnu udělám zase nějakou instrumentální desku,“ nechal se slyšet Tesař ze stáje Ty Nikdy.

„Název vznikl jednoduše. Hledal jsem nějakou hlášku a našel jsem „fuck you“. K tomu jsem pak přidal to počítání „one, two, three, four“. Nemá to žádný podtext ani nad text, prostě The end,“ dodal DJ Fatte exkluzivně pro Bbarak.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1