hledat

Novinky, roster a další informace u Blind Deaf

Sdílej

Po únorovém vydání Tafrobova singlu Nuda V Brně v žádném případě neusínáme na vavřínech a již nyní plánujeme vydat další tituly pod hlavičkou Blind Deaf.

 

Prvním, a bezesporu nejdůležitějším, je česko-americké kolabo DTonate + Dudley Perkins a.k.a Declaime. Singl s názvem Peace Pipe vyjde v průběhu jara na 12 palcovém vinylu a mimo něj se můžete těšit i na společný track s Indym, Gipsym a Jay Dieselem, jenž najdete straně druhé.

 

Abychom potěšili i mnohem početnější skupinu těch, kteří dávají přednost kompaktním diskům před vinyly, vydáváme Blind Deaf CD Sampler 2006. Ten bude obsahovat všechny tracky ze singlů, nevydané či z brusu nové záležitosti a jako bonus i remixy od renomovaných českých producentů. K dostání bude v běžné distribuci a to už začátkem léta.

 

Do konce roku plánujeme dostat ven i nové Tafrobovo album a spolupracujeme rovněž se jmény jako Jay Diesel, Dysmusax a ZW Cirkus, o kterých se také pozdějí dozvíte více.

 

Tafrob je velmi aktivní co se stran koncertů týče a proto si v dohledné době nenechte ujít následující místa a data, na kterých bude možno mimo jiné zakoupit i Nudu V Brně:

 

17.3. Martin (Slovensko)

24.3. Nové Zámky (Slovensko)

31.3. Olomouc

 

Plánujeme také komplexní web se všemi důležitými informacemi a dalším materiálem, so stay tuned!

 

Související:

Tafrobův singl nahrán

Tafrob – nový snippet k pecce Pojď si hrát a aktuální info k singlu

 

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?