hledat

Tags:

Nového alba Prago Union se účastní i Rest, Johny Boss a Prezident Lourajder. Jak zní pilotní singl „Marná“?

Sdílej

Nové album Prago Union se jmenuje „Příduhned…“ a vychází 19. srpna. Jako první vlaštovku právě vypustili Kato a spol. singl „Marná“.

Ačkoli by slova Marná a Příduhned… v souvislosti s Prago Union mohlo zvednout pár obočí, vše už je jasné a Prago plní plán oslav svých 20 let na scéně do puntíku.

Když v červnu vypouštěli digitální kompilaci nevydaných skladeb „Mimo Jiné“, slibovali na prázdniny zcela novou desku. A přestože zatím poslední studiovka „Made In Strašnice“ byla tou dobou jen rok mladá, tak svého slibu dostáli v plném rozsahu.

„Příduhned…“ je touto dobou již v lisu a čas působení Prago zvuku na naše sluchové aparáty zde připomíná rovných dvacet nových písní.

K oslavám se připojili i hosté Rest, Prezident Lourajder a Johny Boss na mikrofonu a mnoho dalších se stavilo obsloužit i jiné studiové vybavení.

Ti, kdo slyšeli, dosud pjejí jenom chválu, takže nezbývá, než se těšit. Singl „Marná“ už je k mání na Spotity“ a ještě před samotným vydáním a křtem v Ledárnách Braník, k němuž dojde 18. srpna, dorazí skladba „Pomalu, ale Rychle“. O tom však až zase příště…

Tracklist:
1. Mezi Levely
2. Pomalu, Ale Rychle
3. Pořadník
4. Vážně Neberu (ft. Prezident Lourajder)
5. Mě100
6. RapVIIem
7. Návrat Muže J. Ž.
8. Že Co?
9. Po Poslechu Smažte (ft. Rest)
10. Záděra
11. Šéf
12. Cesta Draka
13. Pračo Pygo!
14. Kontraband (ft. Johny Boss)
15. Den Otevřených Oken
16. Marná
17. Příduhned… (Už Běžim)
18. Nechat Unášet
19. Divoký Sny
20. Manifest (P.S.)

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1