hledat

Tags:

Nové album Johnyho Bosse se poleje za účasti Refewa či Tafroba. Chceš být u toho gratis?

Sdílej

Již dvacátého zářijového dne se bude v kubu Nová Chmelnice na Žižkově křtít album „Made in Czech“, které mají na svědomí Johny Boss a DJ Fatte. Samotný nosič vychází přesně den poté a někteří jej troufale označují za renesanci tuzemského boombapu. Až samotný release a čas ukáže, zda toto očekávání naplní, ale bylo by vhodné si tento materiál poslechnout i naživo.

DJ Fatte dodal bubny a Johny Boss do nich vložil svůj odkaz, minulost i přítomnost. Tento křest však nenabízí pouze hlavní aktéry. Na místě činu bude možnost zahlédnout live grafitti show od české legendy Phoeho, rap battle o ceny v hodnotě 10 tisíc korun a taktéž koncerty Refewa či Tafroba s Danielem. Celou akcí vás provede Motoděj Constantine. Pokud tě zajímá více, zkus mrknout na fb událost.

Pokud tato zastávka nemá chybět ve tvém výčtu letošních návštěv a po letním festivalovém maratonu počítáš každou korunu, tak nezoufej. Přinášíme ti soutěž o 2 x 1+1 kusy a k tomu přihazujeme i samotnou desku. Stačí, když správnou odpověď na naši otázku odešleš na soutez@bbarak.cz do pondělí 16. září a jako předmět uvedeš „Johny Boss“. Nezapomeň připojit i své civilní jméno, aby ti mohla být výhra bez problémů u akreditací předána. Přejeme ti hodně štěstí.

Soutěž o 2 x 1+1 vstup a album „Made in Czech“:

Ke které čtvrti v Praze má Johny Boss největší citový vztah a strávil v ní dospívání?

a) Dubina
b) Petržalka
c) Klokočina
d) Žižkov
e) Bohnice

Správná odpověď je Žižkov. Po dvou lístcích vyhrávají Barbora P. a Petr Š. Gratulujeme!

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1