hledat

Tags:

Nová hybná síla z Krakova? Další rozšíření jeho diskografie podpořili Sokół, Paluch i KęKę

Sdílej

V listopadu oslaví teprve své čtyřiadvacáté narozeniny, přesto je u našich severních sousedů již poměrně etablovanou značkou. Rodák z Krakova při výběru svého hudebního pseudonymu nedělal příliš drahoty, ale přiznejme si, že v březnu vydávaný disk „Bufor“ bude ostře sledovanou záležitostí za účasti celé řady léty prověřených ikon polské scény.

Jan-rapowanie o sobě dal poprvé vědět již v roce 2015 díky svému „Notabene Mixtape“. O tři roky později spojil svou hudební cestu s SB Maffija Labelem, pod jehož křídly vydal další tři releasy. Od toho posledního  uplynulo čtyřiadvacet měsíců, o to větší očekávání ale vyvolává nový disk „Bufor“, který má na prodejní pulty zamířit již 11. března.

Rapový objev roku 2018 nakonec připravil tracklist o sedmnácti chodech, ve kterém se objevují zvučná jména polské scény jako Sokół, Paluch, KęKę či Kaz Bałagane. Výsledek jeho snahy má odkazovat na underground, ale nechybí i moderní prvky, díky kterým se celý jeho label v posledních letech těší velké popularitě.

„Bufor“ má vypovídat o letech 2020 a 2022, dvou zcela odlišných světech a pocitech, které zasáhly každého na této planetě. Obsahem se má jednat o pomyslný most, který se snaží spojit cestu mezi událostmi mimo naší kontrolu, které každý prožíval po svém. Dle prvních vlaštovek se zdá být jisté, že Jan-rapowanie může být nové želízko v ohni rapové scény v Krakově, potažmo v celém Polsku.

Tracklist:

01) Boję się ft. Kortez
02) Požyjemy zobaczymy ft. Dj Falconi
03) ParabolA
04) Bufor
05) LAXJFK ft. Kinny Zimmer
06) Biznes ft. Kaz Bałagane & KęKę
07) Tryb Samolotowy
08) Ławka z chlopakami
09) Jestem stad
10) Brief
11) Klucze do miasta ft. Paluch & Sokół
12) Mały świat
13) Anioły ft. Misia Furtak
14) Szkoda
15) Sspokójduchaimitacjązbroi
16) Szymek Smorąg
17) Dzisiaj

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1