hledat

Tags:

Nová deska Sharloty, ale i něco málo z doprovodného merche: Zkus obstát ve vědomostním souboji

Sdílej

Často slýchávám z řad hudebních znalců názory, že hudba musí vyvolávat emoce. Interpreti jsou samozřejmě raději za ty pozitivní ohlasy, ale i negativa přitahují pozornost. V případě první dámy labelu Blakkwood je zřejmé, že o ní ví prakticky každý. Jeden tábor ji miluje, druhý zase nenávidí. Nic mezi neexistuje. Se svým debutem si dala na čas, ale nakonec fanouškům nabízí rovnou dvojitou porci. A právě o něj si můžeš nyní zahrát, navíc ti přihodíme i něco málo z doprovodného merche.

Celkem třicet skladeb bylo vneseno celkem na dva disky a pojmenován jako „Sextape“. Pestrý je i seznam hostů, který čítá nejen tváře z domácí stáje Blakkwood. Na hodnocení ve formě recenze si ještě chvíli počkáte, ale cesta k suvenýrům by mohla mít kratšího čekání. Losujeme celkem 2 výherce, jeden získá desku + černý Snapback, ten druhý pak desku + černou ledvinku.

Stačí obstát v naší soutěžní otázce a nestydět se odeslat správnou odpověď. Pošli nám ji na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 21. května a do předmětu uveď „Sharlota“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 2 ky alba Sextape + merch:

Kterého hosta nenalezneš ani na jednom z disků Sextapu?

a) Refew

b) Kali

c) Protiva

Výherci soutěže jsou Radomír S. a Lenka P. Oběma gratulujeme

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1