hledat

Nová alba u Justus League, mp3 k poslechu

Sdílej

Little Brother, Buckshot, L.E.G.A.C.Y. a The Away Team, to jsou jména, u nichž se v nejbližší době budou dít zajímavé věci. Začneme prvními jmenovanými. Všichni se doufám těšíte na jejich ohlašované album „The Mistrel Show“, o němž tahle trojka prohlašuje, že s přehledem zastíní jejich prvotinu „The Listening“. Little Brother prozatím sesbírali různé skladby, které od vydání svého debutu nahráli, a vydali je na mixtapu „The Chitlin Circuit“. Ten jde do lisovny znova, ovšem značně obohacený. Nová verze nazvaná „The Chitlin Circuit 2.5“ bude obsahovat o 9 tracků víc než původní verze a bude se jednat o jejich dosud nevydané pecky, které nahráli ve svých začátcích. Vychází v červnu.

Buckshot sice není člen Justus League, ale 24. května vydává s 9th Wonderem společné album „Chemistry“, z nějž už jsme vám nabídli první ukázku v mp3 zde.

L.E.G.A.C.Y. debutuje s albem „Project Mayhem“, kde uslyšíte 11 tracků v produkci od 9th Wondera a 8 od stále viditelnějšího Khrysise. Prvním singlem je „Im‘ a Star“ a hostují na něm Median, Chaundon a Joe Scudda. Kromě něj si můžeš poslechnout ještě další skladbu „Cold as a Butcher“. Zajímavý bude jistě i debut od party The Away Team, kde působí Khrysis a Sean Boog. Ten se jmenuje „National Anthem“ a vychází dohromady s L.E.G.A.C.Y.ho albem. Hostovat budou Little Brother, Joe Scudda a hlavně Smif-N-Wessun. Ochutnávkovou pecku „Likka Hi“ si poslechni tady. K tomu všemu se ještě přidal 9th Wonder se svým „The Dream Merchant“, což je sbírka jeho tracků nahraných v dobách, kdy Little Brother neměli ani svůj debut. Všechny 3 CD vycházejí dohromady jako „Triple pack“ 17. května. Od 9tha to ale není vše, druhá část „The Dream Merchant“ jako taková návnada na jeho připravované sólové album by měla vyjít chvilku po prvním díle.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?