hledat

Tags:

New York Times o nich píše, že přepisují rapová pravidla. Run the Jewels jsou venku a Killer Mike je „na cestě“ do Bílého domu

Sdílej

Fanoušci už odpočítávali poslední hodiny do 5. 6. 2020 kdy RTJ měli vydat svoje čtvrtý album.

Ti jim však udělali radost a pustili ho ven už o něco dřív. Na co taky čekat. Amerika je v jedné z největších hospodářských krizí. Covid vystřídala vražda George Floyda v přímém přenosu. Města hoří, lidé vyšli do ulic protestovat proti policejní brutalitě a chtějí nastolit nový režim.

Část policistů klečí a přidává se k lidem, druhá část střílí do neozbrojených lidí gumové projektily. Killer Mike v televizi vyzívá lidi, aby byli pokojný, nezapalovali svoje domovy a přišli s rozumným řešením situace.

Celebrity jako LeBron James nebo Eminem mu dávají za pravdu. Objevují se tweety typu „Killer Mike for President!“. Americká ekonomika se řítí k zemi, policii se nedá věřit.

Na co tedy čekat, album je tu dnes. Slibuje únik z této depresivní doby a nabádá k tomu si odpočinout, na všechno zapomenout, uniknout od reality a užít si kvalitní rap, humor a tvrdý rýmy.

V předprodeji už prodali přes milion kousků. Můžeš si ho stáhnou zdarma, koupit merch, vinyl nebo podpořit zasláním pár dolarů. Link je zde.

Produkci má tradičně v rukách zakládající člen Def Jux i Company Flow El-P. Na albu se objeví mimo starých známých nečekaně například Pharrell Williams nebo 2 Chainz.

 

Tagy: